جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

اعزام کاروان های راهیان نور در زنجان طبق برنامه سال گذشته انجام می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام کاروان های راهیان نور در زنجان طبق برنامه سال گذشته انجام می شود

شناسه : 214642523

اعزام کاروان های راهیان نور در زنجان طبق برنامه سال گذشته انجام می شود


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

استاندار زنجان گفت : اعزام کاروان های راهیان نور این استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور طبق برنامه های سال گذشته و با نظم خاصی انجام می شود.

جمشید انصاری در جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور استان افزود: بر اساس گزارش های اعلام شده امسال چهار هزار نفر از علاقه مندان این استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند که محل تعیین شده ازسوی انصارالمهدی(عج) اسکان می یابند.
وی اظهار کرد: سال گذشته پنج هزار نفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شده بودند که امسال این وضعیت روند کاهشی را نشان می دهد.
انصاری افزود: کاهش 20 درصدی ظرفیت اعزامی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ارائه خدمات را به نحو مطلوب تری ممکن می کند.
استاندار زنجان با تاکید بر اینکه امسال در بحث اعزام کاروان های راهیان نور تصمیم های اتخاذ شده سال قبل اجرا می شود، ادامه داد : تجارب پارسال بیانگر آن است که برنامه ها و فعالیت های این بخش با امنیت بالا و با نظم خاصی و به دور از بروز هرگونه مشکلی انجام شد.
وی بیان کرد: در اعزام کاروان های راهیان نور کسانی که مسئوولیت هایی در این بخش عهده دار بودند، نیز امسال وظایف خود را انجام خواهند داد.
انصاری افزود: میزان اعتبار اعزام راهیان نور ستاد کل نیروهای مسلح در سال گذشته 140 و امسال 150میلیارد ریال اعلام شده است که سهم استان از این میزان مبلغ چهار تا پنج میلیارد ریال است.
وی خاطرنشان کرد: تمامی ساز و کارهای پیش بینی شده برای اعزام کاروان های راهیان نور توسط دستگاه های مربوطه مانند سال گذشته انجام می گیرد.
اعزام های کاروان های راهیان نور از 15 اسفند 94 لغایت 15 فروردین 95 انجام می شود.ایرنا

آدرس کوتاه :