جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اصلی‌ترین وظیفه نیروهای انتظامی حفظ ارزش‌ها است - نمایش محتوای خبر

 

 

اصلی‌ترین وظیفه نیروهای انتظامی حفظ ارزش‌ها است

شناسه : 171725548

اصلی‌ترین وظیفه نیروهای انتظامی حفظ ارزش‌ها است


زنجان

زنجان

اصلی‌ترین وظیفه نیروهای انتظامی حفظ ارزش‌ها است

 پرویز خالقی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه اظهار کرد: امروزه هوشیاری و توان نیروهای انتظامی باید بتواند با انواع تهدیدات سایبری مقابله کند.

وی با اشاره به حساسیت کار ویژه عوامل انتظامی در جامعه کنونی، گفت: نیروهای انتظامی مهم‌تر از همه امور محوله خویش باید با استفاده از تجارب و دانش متعارف خود، نسبت به پیش‌بینی وقوع جرائم در حوزه‌های متفاوت مبادرت ورزیده و به این طریق بتوانند پیشگیری لازم را از حدوث جرائم صورت دهند.

فرماندار سلطانیه با بیان اینکه اگر امروزه افراد جامعه در درون مرزهای ایران اسلامی، با آرامش تمام و نظمی مثال‌زدنی، در طول ازمنه مختلف شب و روز به معاش خویش رسیدگی می‌کنند، مرهون مساعی شبانه‌روزی افراد فعال در نیروی انتظامی است، گفت: پس از دفاع مقدس بیشترین شمار شهدای مثبوت در راه پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مربوط به شهدای نیروی انتظامی است که از حیث وظیفه‌شناسی خویش همواره جان برکف در مسیر خدمت به میهن گام برمی‌دارند.

خالقی به بروز و نمود انواع تهدیدات روز در قالب جنگ نرم و برای مثال تهدیدات سایبری اشاره داشت و تصریح کرد: امروزه نیروهای انتظامی باید در راستای مقابله با چنین تهدیداتی آگاهی‌های کامل تا حد پیشگیری و مقابله را نسبت به ابزارآلات و تکنولوژی‌های روز داشته و متناسب با تهدیدات امروزی، تدبیرات خویش را تحقق بخشند.

وی با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه ویژگی‌های نیروهای انتظامی، همچون درستکاری، صداقت و ... افزود: عزت و اقتدار این دسته از مسئولان خدوم جامعه ایرانی از جمله خصیصه‌های مهم این گروه است.

این مسئول با تکیه بر فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اصلی‌ترین وظیفه نیروهای انتظامی حفظ ارزش‌ها است، تصریح کرد: امروزه وجود عوامل انتظامی موجب شده تا احساس واقعی امنیت و آرامش را در حوزه‌های مختلف از جمله ادارات و نهادهای دولتی و ... به طور مضاعف شاهد باشیم.

فرماندار سلطانیه فلسفه اصلی وجودی دولت‌ها را ایجاد امنیت و نظم در سطح جامعه دانست و گفت: سایر کارهای ویژه دولت، بر محور نظم و امنیت بوده و در اولویت‌های بعدی قرار می‌گیرند.

در پایان این مراسم از زحمات برزو مهدیخانی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه تقدیر به عمل آمده و علی تقی‌لو به عنوان فرمانده انتظامی این شهرستان منصوب شد.فارس

آدرس کوتاه :