جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

استان زنجان جزو استان های برتر در زمینه فروش بلیت اینترنتی است - نمایش محتوای خبر

 

 

استان زنجان جزو استان های برتر در زمینه فروش بلیت اینترنتی است

شناسه : 340313158

استان زنجان جزو استان های برتر در زمینه فروش بلیت اینترنتی است


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: استان زنجان جزو استان‌های برتر در زمینه فروش بلیت اینترنتی در جشنواره فیلم فجر است.

ناصر مقدم در مراسم افتتاحیه اکران 16 فیلم جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دهه فجر در استان زنجان، اکران فیلم‌های سینمایی جشنواره فیلم فجر همزمان با سراسر کشور است.

وی با اشاره به اینکه امسال 16 فیلم جشنواره فیلم فجر در زنجان اکران خواهد شد، تصریح کرد: پیش‌فروشی اینترنتی بلیت‌های جشنواره فیلم فجر از هفتم بهمن ماه آغاز و تا ساعت 22 شب روز گذشته ادامه داشت که طبق آمار ارائه شده زنجان جزو استان‌های برتر در زمینه فروش بلیت است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه خوشبختانه در زنجان علاقه‌ وافری به هنر سینما وجود دارد و فضای خوبی در این بخش ایجاد شده است، اضافه کرد: امیدواریم همچون بخش اینترنتی شاهد فروش مطلوب بلیت‌ها به صورت حضوری باشیم.

مقدم با بیان اینکه از دیگر برنامه‌های مهم اجرایی در استان زنجان جشنواره موسیقی است، افزود: زنجان از لحاظ زیرساخت‌های فرهنگی و هنری وضعیت نسبتا مطلوبی دارد و دارای هنرمندان شاخصی است که این امر مایه افتخار همه زنجانی‌ها است.

وی با اشاره به اینکه وضعیت استان از لحاظ نیروی انسانی مطلوب است، اما یکی از مشکلات زنجان در عرصه هنر  کمبود سینما است، تصریح کرد: متاسفانه امروز برای یک میلیون جمعیت تنها 231 صندلی داریم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه اداره کل ارشاد متولی ساخت سینما نیست با این وجود بین 100 تا 150 میلیون تومان برای ساخت این مکان فرهنگی کمک می‌کند، افزود: امیدواریم با حمایت‌های استاندار و متولیان این بخش چند سینمای کوچک در استان ایجاد کنیم و صندلی‌های تخریب شده را احیا کنیم.

 به گزارش فارس،«دعوت‌نامه»، «فصل نرگس»، «فراری»، «صوفی و دیوانه»، «ویلایی‌ها»، «سارا و آیدا»، «بدون تاریخ، بدون امضا»، «تقصیر من نیست»، «یادم تو را فراموش»، «ماجرای نیمروز»، «تابستان داغ»، «آذر»، «شنل»، «اسرافیل»،«بن بست وثوق»،«چراغ‌های ناتمام» 16 فیلمی است که امسال همزمان با سراسر کشور در سینما بهمن زنجان طی روزهای 14 تا 21 بهمن ماه اکران خواهد شد.فارس

آدرس کوتاه :