جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

آزمون کتبی طرح حافظان قرآن کریم 28 بهمن ماه در طارم برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

آزمون کتبی طرح حافظان قرآن کریم 28 بهمن ماه در طارم برگزار می‌شود

شناسه : 340369388

آزمون کتبی طرح حافظان قرآن کریم 28 بهمن ماه در طارم برگزار می‌شود


خبر/مذهبی

خبر/مذهبی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم گفت: آزمون کتبی طرح حافظان قرآن کریم 28 بهمن ماه در طارم برگزار می‌شود.

حبیب ابراهیمی اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم تربیت حافظان قرآنی است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه تربیت 10 میلیون حافظ قرآنی در کشور و تعهدات سازمان اوقاف در زمینه تربیت یک میلیون و 500 هزار حافظ قرآنی تصریح کرد: اجرای این طرح از پنج سال قبل در شهرستان به تبع استان آغاز شده و خوشبختانه نتایج خوبی را در بر داشته است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با بیان اینکه تربیت حافظان قرآنی در رده‌های مختلف سنی صورت می‌گیرد، اضافه کرد: طبق آمار جوانان و نوجوانان علاقه بیشتری به حضور و حفظ قرآن کریم دارند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه حفظ قرآن کریم شامل حفظ یک جزء از قرآن کریم تا کل قرآن کریم است، افزود: به منظور ارتقای سطح کیفی مسابقات از مربیان مجرب و اساتید قرآنی سطح بالا در این طرح استفاده شده است.

وی با اشاره به اینکه مرحله نخست اجرای این طرح با موفقیت در شهرستان اجرا شد، تصریح کرد: طبق آمار گرفته شده سال گذشته 340 نفر در این طرح حضور داشتند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با اشاره به اینکه هنوز آمار دقیقی از تعداد شرکت‌کنندگان طرح تربیت حافظان قرآنی سال جاری در دست نیست، افزود: طبق برنامه آزمون شفاهی از شرکت‌کنندگان در این طرح از دوم تا 16 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

ابراهیمی تصریح کرد: آزمون کتبی حافظان قرآن کریم نیز همزمان با سراسر استان روز 28 بهمن ماه برگزار می‌شود.

ابراهیمی با اشاره به اینکه این آزمون از ساعت 9 تا 11 صبح در مصلی آب‌بر نماز جمعه شهر طارم برگزار خواهد شد، اضافه کرد: این برنامه در دو بخش خواهر و برادر برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم تصریح کرد: این آزمون مرحله پنجم آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان طارم است.فارس

آدرس کوتاه :