جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

اربعین وعده گاه عاشقان حسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

اربعین وعده گاه عاشقان حسینی

شناسه : 315847160

اربعین وعده گاه عاشقان حسینی


خبر/مذهبی

خبر/مذهبی

ائمه جمعه استان زنجان پیاده روی اربعین را وعده گاه عاشقان حسینی دانستند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان؛امام جمعه ابهر در جمع نمازگزاران ابهری با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی از مسئولان خواست تا تدابیر لازم را برای تسهیل در حضور مردم ولایی ایران اسلامی در همایش بزرگ پیاده روی اربعین به کار گیرند

حجت الاسلام رحیمی به آغار هفته بسیج هم اشاره کرد وگفت:بهترین سخن را در این باره امام راحل فرموده اند که اگر برکشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شود چشم طمع دشمنان از آن دور خواهد ماند.

خطیب جمعه ابهر تنها راه برون رفت از مشکلات داخلی را روی آوردن به روحیه جهادی وانقلابی دانست.

امام جمعه موقت خرمدره هم با تبریک هفته بسیج گفت: بسیج شجره طیبه و از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام امینی افزود: بسیج بزرگترین عنصری است که انقلاب و نظام ما را بیمه کرده و هرکجا نیازی احساس شده بسیجیان در آن عرصه حاضر شدند و همیشه خوش درخشیده اند

وی با اشاره به30 آبان روز اربعین حسینی گفت: اربعین روز تجلی عشق و روز قدرت نمایی بزرگ شیعه است .

امام جمعه موقت ماهنشان هم در جمع نمازگزاران ماهنشانی با اشاره به فرا رسیدن اربعین حضرت سید شهدا (ع) این روز را به همه عاشقان نهضت خونین اباعبدالله الحسین (ع) وهمه آزادگان جهان تسلیت گفت.

حجت الاسلام ملکی با اشاره به اهمیت زیارت اربعین از همه مردم خواست از برکات این زیارت بهره مند شوند.

وی در ادامه با تبریک سالروز تاسیس بسیج مستضعفان به فرمان امام راحل ،هفته بسیج را به همه ملت بسیجی وهمیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک گفت.

امام جمعه سلطانیه هم در جمع نمازگزاران این شهر با تسلیت اربعین حسینی و با اشاره به مشکلات پیش آمده پیش روی زائران اربعین برای عبور از مرز از مسئولان خواست برای سالهای آینده پیگیر رفع این مشکلات باشند.

حجت الاسلام نوری با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب هفته بسیج را به مردم ایران اسلامی تبریک گفت وافزود:آحاد ملت ایران به عنوان عضوی از بسیج در بزنگاههای تاریخی آماده جانفشانی هستند.

امام جمعه آببرهم در جمع نمازگزاران طارمی از کمک های نقدی و غیر نقدی مردم برای زائرین پیاده سیدالشهدا (ع) قدردانی کرد.

حجت الاسلام صادقی پور با تسلیت شهادت محسن خزایی در سوریه افزود: این اتفاق عظیم نشانگر آنست که راه شهادت همچنان باز است تا اینگونه جوانها هستند حرم اهل بیت(ع) از دست داعش و تکویری ها در امان خواهد بود.

وی با گرامیداشت یاد وخاطره خانم مرضیه حدیدچی این بانوی انقلابی را یک الگو مناسب برای زنان جامعه دانست.

وی فرا رسیدن هفته بسیج را هم گرامیداشت.

امام جمعه زرین آباد هم در جمع نمازگزاران ایجرودی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم اصفهان، بر داشتن بصیرت ،اقدام و عمل در عرصه اقتصاد مقاومتی و ادامه پر شتاب مسیر رشد علمی اتحاد و انسجام ملی تاکید کرد.

حجت الاسلام مقدمی با اشار به آغاز هفته بسیج گفت: یکی از دستاوردهای برجسته و مهم انقلاب اسلامی ایران تشکیل ارتش گسترده اسلامی و مردمی یعنی بسیج غیور و دلاور است.

وی شهادت محسن خزایی خبرنگار صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران را هم تسلیت گفت.

امام جمعه قیدار هم با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مردم اصفهان گفت: به فرموده رهبرمعظم انقلاب مهمترین نیاز کشور بصیرت سیاسی و غافل نشدن از توطئه دشمن است.

حجت الاسلام طالبی با تبریک پنجم آذر سالروزتشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت: بسیج مثل خود انقلاب از الطاف و آیات الهی و یک پدیده بی سابقه است.

وی یاد وخاطره شهید خزایی اولین شهید مدافع حرم صدا و سیما ،روایت‏گر صادق میدان های نبرد مقاومت را گرامی داشت.

امام جمعه هیدج هم با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی پیام اربعین را مبارزه با جهالت دانست و بر ادامه راه ونهضت حسینی با این هدف بزرگ تاکید کرد.

حجت الاسلام ربیعی با اشاره به انتخابات آمریکا گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب برای ملت ایران ،اینکه چه کسی در آمریکا رییس جمهور باشد تفاوتی ندارد چرا که آمریکا وسیاستهای مسئولان آن هیچ سنخیتی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ندارد.

خطیب جمعه هیدج تلاش برای عملی شدن اقتصاد مقاومتی را از مردم ومسئولان خواستار شد.

امام جمعه گرماب هم با اشاره با سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع مردم اصفهان گفت :مهترین نیاز کشور برخورداری از بصیرت و غافل نشدن از دشمن است .

حجت السلام موسوی افزود:به یقین اگر بصیرت نباشد انسان شیفته قدرت پوشالی آمریکا می شود.

خطیب جمعه گرماب با توصیه مردم ومسئولان به اتحاد وانسجام در برابر دشمن گفت:اگراین امر درجامعه نهادینه شود همه مشتی واحد بر دهان آمریکا خواهیم بود.

امام جمعه دندی نیز در جمع نمازگزاران این شهر با تسلیت اربعین حسینی گفت: اجتماع عزاداران از کشورهای مختلف در کربلا، همایش یاوران مهدی(عج) است.

حجت الاسلام حسینی نسب با اشاره به آغاز هفته بسیج و تبریک این هفته به دلاورمردان و عاشقان امام و رهبری گفت: بسیج شجره طیبه و عصاره ارزشهای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: هرکسی که پیرو ولایت فقیه، مدافع مظلوم و مقاوم در برابر مستکبران باشد، بسیجی است.

امام جمعه زرین رود هم با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مردم اصفهان به لزوم افزایش بصیرت سیاسی و بینش دینی در بین مردم تاکید کرد.

حجت الاسلام عیوضی در ادامه با اشاره به وقایع انتخابات آمریکا افزود:به فرموده رهبر معظم انقلاب برنده یا بازنده شدن هریک از کاندیداها برای ما فرقی ندارد.

وی با اشاره به تدفین شهدای گمنام در شهرستان خدابنده از اهالی شهید پرور این شهرستان خواست تا درمراسم تدفین این شهدا حصور گسترده ای داشته باشند.

امام جمعه موقت سجاس در جمع نمازگزاران با تسلیت اربعین ابا عبدالله الحسین (ع) گفت:زیارت اربعین مانور قدرت شیعیان ومسلمانان جهان در مقابل دیده گان جهانیان است.

حجت الاسلام علی اکبری با آرزوی سلامتی برای زائران اربعین از دست اندرکاران برگزاری پیاده روی اربعین قدردانی کرد.

امام جمعه صایین قلعه هم با اشاره به مصوبه نمایندگان آمریکا برای ممانعت از فروش هواپیما به ایران وتمدید تحریمهای ظالمانه گفت:آمریکا دروغ گو وبد عهد هستند.

حجت الاسلام موسوی در ادامه با تبریک هفته بسیج گفت:تفکر بسیجی هم اکنون در میان تمام ملتهای آزاده دنیا جاری است.

وی از مردم منطقه خواست تا درراهپیمایی حرم تا حرم اربعین حسینی از امامزاده یحیی(ع) تا امامزاده یعقوب (ع) حضور داشته باشند.خبرگزاری صداوسیما

 

آدرس کوتاه :