رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

ارائه عملکرد مسئولان زنجانی در برنامه «سلام زنجان» همزمان با دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

ارائه عملکرد مسئولان زنجانی در برنامه «سلام زنجان» همزمان با دهه فجر

شناسه : 27169805

زنجان

آقای مرتضی صفری  در ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: با توجه به کاهش تعداد کمیته‌های دهه فجر انقلاب در زنجان ضروری است برنامه‌های این کمیته‌ها به صدا و سیما ارسال شود.

وی با اشاره به برگزاری و اجرای یک هزار برنامه در استان ادامه داد: پوشش خبری و رسانه‌ای شدن برنامه‎ها می‎طلبد که مسئولان برنامه‎های خود را به صدا و سیما ارائه کنند.

مدیرکل صدا و سیمای زنجان با بیان اینکه این موضوع موجب نشود تا هماهنگی‌ها دچار مشکل شود، افزود: هیچ همکاری در زمینه جشن انقلاب از سوی فرمانداران شهرستان‌ها با صدا و سیما انجام نشده است.

آقای صفری با اشاره به اینکه هیچ تماس تلفنی و حضوری از فرمانداران در خصوص برنامه‎ریزی‎های پخش برنامه‎ها صورت نگرفته است، افزود: در طول 10 شب دهه فجر حداقل 3 هزار نفر در جشن انقلابی که صدا و سیمای مرکز زنجان برگزار می‎کند، حضور می‎یابند.

وی با بیان اینکه برگزاری جشن از تاکیدات برنامه‎های دهه فجر است، افزود: برنامه‎ریزی‎های لازم در این زمینه صورت گرفته است.

این مسئول با اشاره به اینکه عملکرد مسئولان نیز در این جشن گزارش دهی می‎شود، تصریح کرد: آیتم‎های مختلفی برای این برنامه 90 دقیقه‎ای در نظر گرفته شده است.

مدیرکل صدا و سیمای زنجان بر ضرورت برنامه‌ریزی فرمانداران در خصوص برنامه‎های دهه فجر تاکید کرد و افزود: صدا و سیما تنها به ضبط، تدوین و پخش این برنامه‎ها اقدام کند.

آقای صفری با اشاره به دعوت از مسئولان استانی در برنامه «سلام زنجان» گفت: 12 بهمن از ساعت 8 تا 9 صبح برای استاندار زنجان پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه مسئولان نهادها و سازمان‎هایی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شده‎اند در این برنامه دعوت می‎شوند، افزود: ارائه گزارش عملکرد از دیگر موضوعات این برنامه است.

مدیرکل صدا و سیمای زنجان با اشاره به برگزاری جلسه کمیته اطلاع‌رسانی در استان زنجان گفت: با حضور مدیران مسئولان خبرگزاری‎ها و رسانه‎های استان این جلسه برگزار شد.

آقای صفری هم‎افزایی بین رسانه‌های دیداری، شنیداری و خبرگزاری‎ها را برای پوشش مناسب برنامه‌های دهه فجر ضروری دانست و افزود: در این جلسه در این زمینه برنامه‌ریزی شد.فارس

آدرس کوتاه :