جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

احداث استخر سرپوشیده سلطانیه پیگیری می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث استخر سرپوشیده سلطانیه پیگیری می‌شود

شناسه : 305715267

احداث استخر سرپوشیده سلطانیه پیگیری می‌شود


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

فرماندار شهرستان سلطانیه گفت: تکمیل و احداث استخر سرپوشیده سلطانیه به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

پرویز خالقی با اشاره به نقش و تأثیرگذاری جوانان در پیشبرد اهداف متعارف جامعه، اظهار کرد: باید از امکانات ورزشی موجود در شهرستان سلطانیه، در راستای توسعه ورزش و تربیت جامعه استفاده کرد.

وی با تاکید بر لزوم تشویق مردم سلطانیه به امر ورزش، اضافه کرد: باید با استفاده از ظرفیت‌های موجود در زمینه ورزش با دقت نظر، بانوان شهرستانی را نیز به ورزش تشویق کرد.

فرماندار شهرستان سلطانیه با اشاره به نقش بانوان در تربیت متعالی در جامعه، ادامه داد: با تشویق بانوان به ورزش می‌توان از ظرفیت‌های این قشر از جامعه در تربیت و تاثیرگذاری بهره کافی برد.

خالقی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه تحقق طرح‌های عمرانی حوزه ورزش و جوانان در شهرستان سلطانیه پیگیری می‌شود، افزود: از جمله این طرح‌ها که به صورت جدی پیگیری شده، تکمیل و احداث استخر سرپوشیده شهرستان سلطانیه است.

وی با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته در سال گذشته و همچنین اعتبارات ابلاغی سال جاری در شهرستان سلطانیه، گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، استخر سرپوشیده سلطانیه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار شهرستان سلطانیه خاطرنشان کرد: در امر ورزش باید به مقوله اخلاق توجه ویژه‌ای کرد که در این راستا نیاز به توجه جدی متولیان ورزش در استان و شهرستان به این مقوله مهم احساس می‌شود.فارس

 

آدرس کوتاه :