سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

اتحاد و وحدت کلمه از تاکیدات رهبری برای حفظ نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

اتحاد و وحدت کلمه از تاکیدات رهبری برای حفظ نظام است

شناسه : 30963816

اتحاد و وحدت کلمه از تاکیدات رهبری برای حفظ نظام است


سیاسی

سیاسی

حجت الاسلام و المسلمین خاتمی در خطبه‎های نماز جمعه این هفته با اشاره به فرارسیدن 12 بهمن گفت: 12 بهمن یکی از روزهای تاریخی و نقطه عطف تاریخ سیاسی انقلاب اسلامی ورود پیروزمندانه امام خمینی (ره) بعد از چندین سال تبعید به مام میهن است.

وی دهه فجر را یوم‌الله و عید افتخارآمیز دانست و افزود: لطف خداوند متعال، حضور مردم در صحنه و رهبری داهیانه امام موجب پیروزی انقلاب اسلامی شد.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه هجوم اجنبی‌ها در اعصار مختلف موجب تجزیه ایران شد، عنوان کرد: اما با پیروزی انقلاب اسلامی حتی یک وجب از خاک کشور جدا نشده است.

حجت الاسلام و المسلمین خاتمی با اشاره به اینکه با پیروزی نظام اسلامی تفکرات دینی در جامعه حاکم شده است، افزود: با وجود همه توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی همچنان به راه خود ادامه می‎دهد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در مقابل 2 ابرقدرت شرق و غرب ایستاد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی بر سلطه غرب و شرق پایان داد.

خطیب جمعه زنجان یادآور شد: با گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، نظام با صلابت و بدون تکیه بر شرق و غرب و با مردم سالاری دینی به راه خود ادامه می‎دهد.

حجت الاسلام و المسلمین خاتمی با اشاره به 19 ربیع‌الثانی به عنوان سالروز رحلت شهادت گونه حضرت معصومه (س) تصریح کرد: این روز از اهمیت ویژه‌ای در تاریخ اسلام برخوردار است.

وی با اشاره به عوامل پیروزی و حفظ انقلاب اسلامی بر ضرورت حفظ آرمان‌ها و ارزش‎های نظام اسلامی تاکید کرد.

خطیب جمعه زنجان حفظ نظام اسلامی را از مهم‎ترین واجبات دانست و افزود: هرکس به اسلام و مسلمانی اعتقاد دارد باید برای حفظ نظام اسلامی تلاش کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بر ضرورت پیاده شدن اسلام در همه ابعاد جامعه تاکید کرد و گفت: مسئولان باید با مردم همراه بوده و ساده زیست باشند.

حجت الاسلام و المسلمین خاتمی حضور مردم در صحنه را دارای نمره 20 عنوان کرد و افزود: اتحاد و وحدت کلمه از تاکیدات مقام معظم رهبری برای حفظ نظام اسلامی است.

وی با اشاره به حرکت حجت‌الاسلام سید حسن نصرالله گفت: تدابیر این رهبر انقلابی در مقابل دشمنان موجب خوشحالی مردم فلسطین شده است.

خطیب جمعه زنجان با بیان اینکه از دیدگاه مقام معظم رهبری پیروزی ملت فلسطین دشوارتر از پیروزی ملت ایران در ایجاد انقلاب اسلامی نیست، تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی از دیدگاه جهانیان بعید بود اما همت مردم موجب این پیروزی شد.

وی با اشاره به اینکه به برکت تداوم مبارزه و تدابیر امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی پیروز شد، افزود: در خصوص فلسطین نیز این امر می‌تواند محقق شود.

حجت الاسلام و المسلمین خاتمی با بیان اینکه به شرط ایستادگی و استقامت پیروزی فلسطین محقق می‎شود، خاطرنشان کرد: باید با ادامه راه موجبات پیروزی مردم فلسطین را فراهم کرد.

وی گفت: بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی بازخوانی اهداف، آرمان و شعار انقلاب به ویژه برای نسل‌های بعدی انقلاب محسوب می‌شود.فارس

آدرس کوتاه :