حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

ويژه‌ برنامه های صدا و سيمای مرکز زنجان برای لیالی قدر - نمایش محتوای خبر

 

 

ويژه‌ برنامه های صدا و سيمای مرکز زنجان برای لیالی قدر

شناسه : 344953406

خبر/رویداد مرکز

صدا و سیمای مرکز زنجان امسال نیز با فرا رسیدن لیالی قدر تلاش می کند با پخش ویژه برنامه های مختلف در شب های قدر حال و هوای معنوی خاصی را در شب نزول قرآن، برای بینندگان و شنوندگان خود فراهم کند .

در این راستا رسانه استانی با بسیج همه امکانات و نیروهای خود مراسمات باشکوه شبهای قدر را از 4 نقطه استان به صورت زنده پوشش خواهد داد .شبکه استاني اشراق امسال در اولین شب از لیالی قدر ، ویژه برنامه خود را از مسجد جامع زنجان با سخرانی آیت الله حسینی زنجانی به روی آنتن خواهد برد .  در شبهای نوزدهم و بیست سوم از این لیالی نورانی و بابرکت نیز مراسم با شکوه که هرسال با سخنرانی آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان برگزار می شود به صورت زنده پخش خواهد شد .

زمان شروع این ویژه برنامه ها پس از خبر ساعت 23 بوده و تا 2 بامداد نیز ادامه خواهد داشت. تهیه کننده این ویژه برنامه ها فریدون قدیری می باشد .برای پوشش این مراسمات پرفیض امکانات مختلف فنی از قبیل واحد دو دستگاه سیار تلویزیونی ، واحد sng و ... بهره گیری خواهد شد .رادیوزنجان نیز با 3ويژه برنامه 180 دقيقه‌ای در شب نوزدهم از مسجد فاطمه الزهرای خدابنده، شب بيست‌و يکم از مسجد جامع خرم دره و شب بيست ‌و سوم ماه رمضان از امامزاده حضرت سید ابراهیم (ع) ویژه برنامه های لیالی قدر را به صورن زنده پوشش خواهد داد . تهیه کنندگی ویژه برنامه های رادیو نیز بر عهده خانمها فاطمه بیات و شیوا مرادی با پوشش کامل مراسم سخنرانی ،تلاوت قرآن ، مداحی و دعاي جوشن کبير و قرآن  از ساعت 23 تا 2  بامداد همراه شنوندگان مومن و روزه دار خواهد بود .

سایر برنامه روتین مرکز در حوزه های سیما و صدا  نیز با پرداختن  به موضوع شب هاي قدر، اهميت اين شب‌های گرانقدر، لحظه های معنوی را برای روزه داران رقم خواهند زد.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :