جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۹

قدردانی از اهتمام ویژه صداوسیما بر حفظ منابع و سرمایه های طبیعی در دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی از اهتمام ویژه صداوسیما بر حفظ منابع و سرمایه های طبیعی در دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان

شناسه : 356641527

قدردانی از اهتمام ویژه صداوسیما بر حفظ منابع و سرمایه های طبیعی در دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل مرکز در این دیدار با بیان اهمیت ویژه حفظ و صیانت از منابع محیط زیست گفت : حفظ منابع طبیعی کشور به عنوان سرمایه ارزشمند ملی به عنوان وظیفه ملی بر همگان واجب است .
وی با اشاره به اهتمام ویژه رسانه ملی در این خصوص اظهار داشت : تبیین جایگاه و اهمیت حفظ این سرمایه های ملی ، فرهنگ سازی در خصوص نحوه بهره گیری بهینه از این نعمات خداوندی، بیان دقیق و آگاه سازی جامعه از چالشها ، مشکلات و خطرات پیش رو ناشی از بی توجهی به این حوزه مهم و .... از رویکردهای مهم صداوسیما چه در سطح ملی و چه استانی ، می باشد .
آقای لطیفی با اشاره به ظرفیتهای خوب صداوسیما به ویژه رادیوی استانی با توجه به استقبال خوب مردم از رسانه استانی ، گفت : این ظرفیت قطعاً می تواند یاریگر متولیان این حوزه مهم ، جهت رسیدن به اهداف مهم خود درحفظ و صیانت از منابع طبیعی باشد .
مدیرکل صداوسیمای استان در ادامه به تعامل خوب و سازنده صداوسیما و منابع اشاره کرده و بر آمادگی رسانه استانی بر افزایش تعاملات فیمابین تأکید کرد .
مدیرکل منابع طبیعی استان هم در این دیدار گفت: حفظ، احياء، توسعه و بهره‌برداري اصولي از جنگل‌ها، مراتع حفاظت‌ از آب و خاك به عنوان سرمایه های عظیم ملی از طريق مديريت علمي بر حوزه‌هاي آبخيز و رعايت اصول توسعه پايدار، جزو اهداف سازمان منابع طبیعی است.
آقای آقاجانلو افزود: منابع طبیعی ذجزء حوزه هایی است که نیازمند فرهنگ سازی و اطلاع رسانی دقیق و گسترده می باشد و ایم امر ضرورت تعامل سازنده صداوسیما و اداره کل منابع طبیعی را دوچندان می کند .
وی سپس از همکاری و تعامل خوب و شایسته صداوسیما با مجموعه منابع طبیعی استان تشکر و قدردانی کرده و خواستار افزایش این ارتبط سازنده شد .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :