رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان

شناسه : 356604434

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار با اشاره به شرایط حساس کنونی کشور گفت : امروز با توجه به هجمه های فراوان فرهنگی و تبلیغاتی دشمنان نظام ، همگرایی و تعامل دستگاههای فرهنگی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است .
آقای لطیفی در ادامه ، شورای فرهنگ عمومی را ظرفیتی بزرگ برای برنامه ریزی های کلان در حوزه فرهنگ استان عنوان کرده و اظهار داشت : شورای فرهنگ عمومی که ریاست آن را نماینده ولی فقیه در استان عهده دار می باشد می تواند بسترساز بسیاری از رویدادهای مهم فرهنگی در استان باشد به شرطی که در روند برگزاری جلسات بازنگری صورت گیرد .
وی سپس بر همکاری و تعامل کامل رسانه استانی برای برگزاری و پوشش رویدادهای فرهنگی در استان به ویژه نمایشگاه کتاب، تأکید کرد .
مدیرکل مرکز در پایان اظهار امیدواری کرد با استمرار و تداوم برنامه های فرهنگی و هنری ، روز به روز شاهد توفیقات بیشتر در حوزه فرهنگ و هنر استان باشیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیرکل صداوسیمای استان ، به موضوع آسیب های اجتماعی و ضرورت پرداخت به آن را اشاره کرده و گفت : امسال یکی از مهمترین رویکردهای شورای فرهنگ عمومی ، توجه ویژه به حوزه آسیبهای اجتماعی می باشد و در این راستا تصمیمات جدی و عملی در جلسات شورای اتخاذ شده که نیازمند همکاری جدی صداوسیما در این حوزه می باشد .
خانم کرباسی در ادامه ضمن استقبال از پیشنهاد مدیرکل صداوسیما مبنی بر تشکیل کارگروه میان این دو دستگاه مهم فرهنگی پفت : تشکیل جلسات اتاق فکر قطعا باعث هم افزایی و بهره گیری مناسب از ظرفیت یکدیگر برای پیشبرد اهداف فرهنگی نظام در استان خواهد شد .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان همچنین در این دیدار از تعامل مثبت صداوسیمای مرکز زنجان در انعکاس و اخبار نمایشگاه کتاب و پوشش رسانه ای سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان قدردانی کرد.

آدرس کوتاه :