جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

انعکاس خروش باشکوه مردم ولایتمدار استان زنجان در حمایت از قدس شریف در شبکه اشراق - نمایش محتوای خبر

 

 

انعکاس خروش باشکوه مردم ولایتمدار استان زنجان در حمایت از قدس شریف در شبکه اشراق

شناسه : 359414252

انعکاس خروش باشکوه مردم ولایتمدار استان زنجان در حمایت از قدس شریف در شبکه اشراق


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

 

 همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران روز جهانی قدس نام گذاری شده، مردم مومن و روزه دار زنجان با حضور در راهپیمایی باشکوه در تمام نقاط استان، فریاد حمایت از مردم مظلوم فلسطین و برائت از جبهه استکبار به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا را سر خواهند داد.
در این راستا صداوسیمای مرکز زنجان طبق برنامه ریزی های انجام داده این حضور با بصیرت مردم استان را به صورت گسترده پوشش خواهد داد .
📺 شبکه استانی سیما (اشراق) با ویژه برنامه زنده (مقاومت حماسه سی) از ساعت ۸:۳۰ صبح تا پایان مراسم راهپیمایی ، در کنار مردم مومن و روزه دار خواهد بود .
در این برنامه علاوه بر پخش زنده راهپیمایی آیتمهای مختلفی از قبیل حضور کارشناسان و صاحبنظران در برنامه برای بررسی ابعاد مختلف روز جهانی قدس بالاخص توطئه اخیر غرب با عنوان پروژه معامله قرن ، اجرای زنده اشعار و سرودهای حماسی، گزارش های مردمی، ارتباط زنده تلویزیونی با شهرستانها ، پخش پیام های مردمی و دهها ایتم دیگر اشاره کرد .
📻 شبکه استانی صدا هم دریک ویژه برنامه رادیویی با عنوان (بیرلیک حماسه سی) بمدت 180دقیقه صدای عدالت خواهی و ظلم ستیزی مردم استان را به سمع شنوندگان می رساند.
🔹ارتباط با مسئولین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اعلام مسیرهای راهپیمایی، ارتباط تلفنی با خبرنگاران شهرستانها، پخش پیامهای مردمی و گزارش زنده از مسیر راهپیمایی در کنار بخش های کارشناسی از آیتم های این ویژه برنامه خواهد بود.
🎤معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم با تولید تحلیلها و  گزارشهای ویژه خبری، مصاحبه مردمی، پخش بیانیه راهپیمایی، اعلام مسیرها در مناطق مختلف استان و ارتباط با شبکه سراسری خبر، اخبار این رویداد ملی را منعکس خواهد نمود.
💠 گفتنی است علاوه بر این ویژه برنامه های یاد شده سایر برنامه های روتین سیما و صدا نیز هر کدام به فراخور موضوع برنامه به روز قدس پرداخت خواهند کرد .✔

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :