رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

رویداد مرکز

« بازگشت

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان با مدیرکل مرکز

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان با مدیرکل مرکز


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل مرکز در این دیدار گفت : توجه به ورزش به ویژه در حوزه جوانان در برنامه ریزی های کلان همواره یکی از مهمترین اولویتهای صداوسیمای استان بوده  و برنامه های متنوع و خوبی را در این راستا تولید و پخش نموده است .
آقای لطیفی با اشاره به نقش ورزش در سلامت فردی و اجتماعی به خصوص تأثیر مثبت آن در حوزه جوانان گفت : ترویج و نهادینه کردن امر ورزش به خصوص ورزشهای همگانی در کنار توجه به ویژه به ظرفیت ها و پتاسیلهای موجود در این حوزه می تواند در سالم سازی خانواده ها و جامعه نقش مهمی را ایفا نماید .
وی در ادامه به تعامل مثبت رسانه استانی با اداره کل ورزش و جوانان استان اشاره کرده و افزود : صداوسیمای استان با وجود تمامی مشکلات و تنگناهای موجود همواره نسبت به پوشش برنامه های ورزش وجوانان اهتمام ویژه ای داشته است و این مرکز آماده گسترش تعاملات فیمابین با اداره کل ورزش و جوانان و همچنین هیئتهای مختلف ورزشی در استان می باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان هم در این دیدار ، نقش رسانه استانی را در ترویج و گسترش  فرهنگ ورزش همگانی بی بدیل دانست و عنوان کرد: امید است با یک انسجام و همدلی مناسب برنامه‌های ورزشی روز به روز تقویت شود تا بتوانیم به سمت رشد و پویایی ورزش استان زنجان و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم حرکت کنیم.
وی به فعال بودن 35 ایستگاه ورزشی صبحگاهی و عصرگاهی همگانی اشاره کرد و درخواست همکاری رسانه استانی برای پوشش رسانه ای همایش پیاده روی خانوادگی در سوم آبان ماه سالجاری شد .